SPEKTAKL-WILK I TRZY ŚWINKI ORAZ LEŚNICZY, CO STRZEŻE DZICZY

Wola Gułowska
Serdecznie zapraszamy 13 lipca o godz. 17:00 do naszego Domu Kultury na SPEKTAKL-WILK I TRZY ŚWINKI ORAZ LEŚNICZY, CO STRZEŻE DZICZY wystawiany przez Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie

Każdy z nas kojarzy baśń braci Grimm o perypetiach trzech świnek, które zmagają się ze złym wilkiem. Jednak widzów czeka zaskoczenie, bo finał spektaklu okaże się być nieco innym niż ten, który pamiętamy z baśni. Spektakl lalkowy pod tytułem Wilk i trzy świnki oraz leśniczy, co strzeże dziczy jest autorską wariacją aktorów teatru Andersena na temat dalszych losów trzech świnek i wilka. W błyskotliwy i zabawny sposób tytułowe bohaterki opowiadają własne scenariusze tego, co mogło dziać się z wilkiem po jego tajemniczym zniknięciu.
Po spektaklu odbędą się warsztaty edukacyjne, podczas których wykorzystując metody aktywizujące poruszona zostanie problematyka spektaklu prowadzone przez panią pedagog Małgorzatę Adamczyk.
WSTĘP BEZPŁATNY‼️
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA‼️
ZAPISY W DOMU KULTURY I GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W ADAMOWIE LUB POD NR TEL. ☎️ 25 755 02 15 ☎️ 25 755 31 67
SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE👇👇👇
Projekt „Wilk i trzy winki oraz leśniczy co strzeże dziczy” jest organizowany przez Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Partnerem projektu jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.