MUZEUM PONOWNIE OTWARTE !

Brązowy Vintage Zdjęcie Kolaż Post na Facebooku (1)Miło nam poinformować, że od 12 maja Muzeum Czynu Bojowego Kleeberczyków wznawia swoją działalność. Muzeum działać będzie w oparciu o obowiązujące w kraju wskazania dotyczące zasad bezpieczeństwa i ograniczeń w stanie epidemii COVID-19 oraz „Wytyczne dla muzeów, galerii sztuki oraz innych instytucji kultury działających w obszarze polityki pamięci i ochrony dziedzictwa, w związku z planowanym ponownym otwarciem w stanie epidemii COVID-19” przedstawione przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegółowe zasady zwiedzania w Muzeum Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej :

– Podczas zwiedzania zwiedzający zobowiązany jest do: zachowania bezpiecznej odległości od innych osób nie mniejszej niż 2 metry (nie dotyczy członków rodziny), zakrywania ust i nosa, przez cały czas zwiedzania przy użyciu odzieży lub jej części albo maseczek, stosowania się do ustalonej trasy i kierunku zwiedzania,stosowania się do sugestii pracowników obsługi odnośnie przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zwiedzania.

– Jednocześnie w muzeum mogą przebywać trzy osoby zwiedzające (nie dotyczy członków rodziny).

– Przy kasie może przebywać tylko jedna osoba dokonująca zakupu biletów, pamiątek lub publikacji z zachowaniem dystansu min. 2 metrów.

– Szatnia jest nieczynna. Zwiedzanie wystaw może odbywać się w odzieży wierzchniej.

– Dla osób zwiedzających udostępnione są środki do dezynfekcji rąk.

–  Zwiedzanie muzeum jedynie dla osób indywidualnych. Zwiedzanie grupowe zniesione do odwołania

– Zakaz korzystania z wybranych multimediów ( słuchawki, aparat telefoniczny)

Pracownicy Domu Kultury Pomnika Czynu Bojowego Kleeberczyków zwracają się z prośbą o wyrozumiałość dla nowej muzealnej rzeczywistości i zasad, które będą obowiązywać w tym czasie.

Załączniki do pobrania:

ZARZĄDZENIE NR 4 DYREKTORA DOMU KULTURY POMNIKA CZYNU BOJOWEGO KLEEBERCZYKÓW

PROCEDURY FORMALNE FUNKCJONOWANIA DOMU KULTURY I MUZEUM CZYNU BOJOWEGO KLEEBERCZYKÓW W WOLI GUŁOWSKIEJ